0-24 Ay için Uyku ve Beslenme Semineri - Uzman Psikolog Nilcan Kuleli Sertgil

0-24 Ay için Uyku ve Beslenme Semineri - Uzman Psikolog Nilcan Kuleli Sertgil
Bu semineri görmesini istediğiniz arkadaşlarınız var mı?

Bu online seminerimizde 0-24 aylık dönemdeki çocukların uyku ve beslenme alışkanlıklarının desteklenmesi için neler yapılabilir? Uzman Gelişim Psikoloğu Nilcan Kuleli Sertgil ile konuşuyor sorularınızı cevaplıyoruz.

  • Emzirmenin devam ettirilmesi için neler yapabilirsiniz?
  • Katı mamaya geçiş nasıl olmalı? Bebeğinize sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandırmak için neler yapabilirsiniz?
  • Uyku eğitimi nedir?  Bebeğinizin uyku alışkanlıklarını nasıl destekleyebilirsiniz?
  • Bu dönemde sıkça karşılaşılan uykuya geçiş sorunları nelerdir? Bu sorunlarla nasıl baş edebilirsiniz?
  • Sağlıklı uyku-beslenme rutini oluşturmanın yolları nelerdir?

sorularının cevabını Gelişim Psikoloğu Nilcan Kuleli Sertgil’den öğreneceğiz. Merak ettiklerinizi sorup, cevaplarını alabileceğiniz bu seminerimize, telefon, tablet yada bilgisayarlarınızdan ücretsiz katılabilirsiniz

Bu online seminerimizde 0-24 aylık dönemdeki çocukların uyku ve beslenme alışkanlıklarının desteklenmesi için neler yapılabilir? Uzman Gelişim Psikoloğu Nilcan Kuleli Sertgil’den öğrenip, sorularımızı sorduk.

Seminerimiz ilginizi çekiyorsa, sizin de uzmanımıza soracak sorularınız varsa “Tekrarlansın” diyerek seminerin tekrar planlanmasını sağlayabilirsiniz.

Gelişim Psikoloğu Nilcan Kuleli Sertgil bebeklik ve erken çocukluk dönemine yönelik gelişim danışmanlığı konusunda uzmanlaşmıştır.  Gelişimin desteklenmesi ve gelişim sorunları hakkında pek çok eğitimler veren ve yazılar yazan Sertgil ikiz çocuk annesidir.