Bebeklik ve Erken Çocukluk Döneminde Beyin Gelişimi için Oyun ve Etkinlikler - Uzman Psikolog Nilcan Kuleli Sertgil

Bebeklik ve Erken Çocukluk Döneminde Beyin Gelişimi için Oyun ve Etkinlikler - Uzman Psikolog Nilcan Kuleli Sertgil
Bu semineri görmesini istediğiniz arkadaşlarınız var mı?

Bu herupi talk’da bebeklik ve erken çocukluk dönemindeki beyin gelişiminde oyun ve etkinliklerin önemi üzerine konuşuyoruz. Bebeğimizin zeka gelişiminde besin ve uyku kadar oyun ve etkinlikler de önemli rol oynar. Ancak çoğu zaman bebeğimizin yaşına uygun oyun ve etkinleri seçmekte güçlük çekeriz. Bu online seminerimizde,   

  • Bebeğinizin yaşına uygun gelişimsel beceriler nelerdir? 
  • Bebeğinizin gelişimini destekleyecek  yaşına uygun gelişimsel oyunlar ve etkinlikler neler olabilir? sorularının cevabını Gelişim Psikoloğu Nilcan Kuleli Sertgil’den öğreneceğiz. Merak ettiklerinizi sorup, cevaplarını alabileceğiniz bu seminerimize, telefon, tablet yada bilgisayarlarınızdan ücretsiz katılabilirsiniz.

Bu herupi talk’da bebeklik ve erken çocukluk dönemindeki beyin gelişiminde oyun ve etkinliklerin önemi üzerine konuşuyoruz. Bebeğimizin zeka gelişiminde besin ve uyku kadar oyun ve etkinlikler de önemli rol oynar. Ancak çoğu zaman bebeğimizin yaşına uygun oyun ve etkinleri seçmekte güçlük çekeriz. Bu online seminerimizde,

  • Bebeğinizin yaşına uygun gelişimsel beceriler nelerdir? 
  • Bebeğinizin gelişimini destekleyecek yaşına uygun gelişimsel oyunlar ve etkinlikler neler olabilir? sorularının cevabını Gelişim Psikoloğu Nilcan Kuleli Sertgil’den öğrendik.

Seminerimiz ilginizi çekiyorsa, sizin de uzmanımıza soracak sorularınız varsa “Tekrarlansın” diyerek seminerin tekrar planlanmasını sağlayabilirsiniz.

Gelişim Psikoloğu Nilcan Kuleli Sertgil bebeklik ve erken çocukluk dönemine yönelik gelişim danışmanlığı konusunda uzmanlaşmıştır.  Gelişimin desteklenmesi ve gelişim sorunları hakkında pek çok eğitimler veren ve yazılar yazan Sertgil ikiz çocuk annesidir.